Web siteniz mobil uyumlu mu
Teknoloji

Touchjet Pond ile Duvarınızı Dokunmatik Bir Tablete Dönüştürün

Bir android tabletiniz olabilir… Ya da herhangi bir düz yüzeyi android tablete dönüştürebilirsiniz!

Touchjet Pond sadece bir projeksiyon cihazı olmaktan çok öte bir cihaz. Kendinden projektöre bağlı dokunmatik kalemi ile komple android bir sistem görevi görüyor!

Touchjet Pond herhangi bir düz yüzeyi 80 inçlik dokunmatik bir alana dönüştürebiliyor. Ancak onu diğer projeksiyon cihazlarından farklı yapan, dokunmatik kalemi ile dokunma, oynatma ve hatta öngörülen yüzeyi çizme olanağı sağlaması.
Sunumlar, eğitim, tasarım çalışması ve hatta eğlence için çok amaçlı kullanıma uygun, büyük kolaylık sağlayan bir cihaz. Cihazın tamamı avucunuza sığabilecek kadar küçük. Dokunmatik kalemi ve uzaktan kumandası ile birlikte herhangi bir çantaya rahatça sığabilir.

Android 4.4 işletim sistemine sahip olan cihaz, Bluetooh kablosuz bağlantı teknolojisini kullanıyor. İşletim sistemi sayesinde geniş bir hareket alanı var. Cihazı 4 kişiye kadar aynı anda kullanabilirsiniz. Çoklu kullanıma sahip Ayrıca diğer cihazlarla da uyum sağlayıp, normal bir projeksiyon cihazı görevi de görüyor.

Touchjet Pond Amazon‘da EUR 559,00’ ya satılıyor. Şimdilik evlere girmek için biraz pahalı bir ürün gibi duruyor. Siz ne dersiniz? 🙂

Kaynak: yankodesign.com

Article written by Reyhan

Aklımda kırk tilki, kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da yaşam her zaman karışıktır. Bu nedenle hep koşuşturma içerisinde olur insan. Çocukluğumda gazeteci olmak isterdim. Olmadı... Şimdi Blog yazıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.reyhanacikelli.com/ 'da yer alan kişisel sayfamı inceleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web siteniz mobil uyumlu mu