Web siteniz mobil uyumlu mu
Bluetooth İnteraktif yüzük logbar | marka-marka.org
Güncel

Sihirli bir yüzük artık hayal değil!

Giyebilir teknoloji her geçen gün hayatımızda daha fazla yer alıyor. Şimdi de bir  interaktif yüzük düşünün akıllı telefonunuzdaki uyarıları alacak, bu yüzükle sadece telefonunuzu değil, ışıkları, televizyonu ve çok daha fazlasını kontrol edebileceksiniz. Üstelik de çok şık, görünüşte standart gümüş bir yüzükten hiç bir farkı yok.  

Logbar firmasının ürettiği cihazın içinde sizin parmak hareketlerinizi  tanıyan ve diğer cihazları kontrol etmenize yaracak elektronik devreler var.

Logbar CEO’su Takuro Yoshida  geçtiğimiz yıl San Francisco’da cihazın tanıtımını yapmıştı şimdi ise   bir Kickstarter kampanyası olarak satışa sunulmuş.

Yüzük takan kişinin parmak hareketlerini tanıyor   ve   havada şekiller çizerek metin mesajları yazmasını  sağlıyor. Aynı zamanda yüzüğü takan kişinin havada çizdiği belirli şekiller uygulamalara erişimini sağlıyor.  Örneğin  zarf şeklini çizerseniz e-postalarınıza erişebilirsiniz. ya da bir nota şekli çizerek müzik çalara erişebilirsiniz.

Bu yüzükle neler yapılabileceğini gelin bir de tanıtım videosundan izleyelim:

 

Bluetooth İnteraktif yüzük logbar | marka-marka.org

Bluetooth İnteraktif yüzük logbar cep telefonu kontrol paneli

 

Bu habere  eklemek  istediğiniz bir şeyler mi var? Yorumlarınızı paylaşabilirsiniz! Bu bizi çok mutlu eder 🙂 

Haberin orjinali için : http://on.mash.to/1fHCCeP

Article written by Reyhan

Aklımda kırk tilki, kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da yaşam her zaman karışıktır. Bu nedenle hep koşuşturma içerisinde olur insan. Çocukluğumda gazeteci olmak isterdim. Olmadı... Şimdi Blog yazıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.reyhanacikelli.com/ 'da yer alan kişisel sayfamı inceleyebilirler.

This Post Has 4 Comments

 1. hayal Reply

  Bu sihirli yüzük ev dağınık oluncada evi toparlıyomu bizim ihtiyacımız var

  • Reyhan Reply

   🙂 Bizce de keşke olsa.Hem ev dağınık olunca toplayanı olursa kesinlikle çok satar eminiz.

 2. hayal Reply

  Fiyat ne kadar

 3. cansel Reply

  Bu ürünü nereden alabiliriz bilen varsa lütfen söylesin bende almak istiyorum ve aynı zamanda fiyatını da öğrenmek istiyorum.TEŞEKKÜRLER.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web siteniz mobil uyumlu mu