Web siteniz mobil uyumlu mu
bilgisayarınızdaki geçmişi temizleyin
Programlar

Bilgisayardaki Tüm Geçmiş Verilerinizi Silin!

Kişisel Bilgisayarlarımızı genelde yanımızda taşıyor olsak da, bazen ortak bilgisayarları kullanmak zorunda kalabiliyoruz..Özellikle iş yerlerimizde karşılaştığımız bu durumda, bilgisayardaki tüm geçmiş verileri temizlemek gerçekten sıkıntı yaratır. İnternet geçmişini tarayıcıdan silseniz de,örneğin word dökümanında çalıştığınızda,word tekrar açıldığında en son çalışılan dosya olarak sizin verilerinize erişilebilecektir.

Ancak bilgisayarınızdaki tüm istenmeyen geçmiş verileri kaldırmak mümkün!

Square Privacy Cleaner

square privacy cleaner isimli program sayesinde, bilgisayarınızdaki tüm istenmeyen verileri temizleyebilirsiniz.Tek bir tıklama ile word, excel gibi geçmişte açılmış dökümanlar listesi, pano geçmişi, MRU listeleri, temp dosyaları, çöp dosyaları ve dilerseniz  tüm tarayıcıların geçmişlerini silebilirsiniz. Böylece internette de iz bırakmamış olacaksınız.

Square Privacy Cleaner Pro

Square Privacy Cleaner Pro

Üçüncü parti uygulamalardan WinRAR, WinZIP geçmişi, Java cache dosyaları, MS Office geçmişi vb.. temizlikte yapabilen Square Privacy Cleaner bilgisayarınızdaki kimlik bilgilerinizi tamamen temizlemenizi sağlıyor.

program, Windows 2000, Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7: Kare Privacy Cleaner aşağıdaki 32-bit ve 64-bit Microsoft Windows İşletim Sistemleri ile uyumludur.

programı indirmek için tıklayınız

Article written by Reyhan

Aklımda kırk tilki, kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da yaşam her zaman karışıktır. Bu nedenle hep koşuşturma içerisinde olur insan. Çocukluğumda gazeteci olmak isterdim. Olmadı... Şimdi Blog yazıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.reyhanacikelli.com/ 'da yer alan kişisel sayfamı inceleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web siteniz mobil uyumlu mu