Web siteniz mobil uyumlu mu
KFC'den Fotoğraf yazıcılı Kızarmış tavuk kovası
Marka

KFC’den İşte Yaratıcılık Budur Dedirten Pazarlama Kampanyası!

KFC Kanada’daki varlığının 60. yılını kutlamak için özel bir  yol arıyordu ve bu arayış  anında yeni anıları yazdıran kılık değiştirmiş bir fotoğraf yazıcısı fikrine yol açtı… Ne de olsa ‘en iyi anıların bazıları bu kova etrafında oluşuyordu’ 

KFC'den fotoğraf yazdıran tavuk kovası

KFC’nin 60. yılı için Kanada’da hayata geçirdiği bu yaratıcı  kampanya’da  KFC, kızarmış tavuk kovalarına Bluetooh fotoğraf yazıcısı ekledi.  Böylece, KFC restoranlarından kova tavuk siparişi verenler, kovanın altındaki Bluetooth yazıcıya telefonlarını bağlayarak, telefondaki fotoğraflarının kağıt çıktısını alabiliyorlardı…

KFC aslında bu tür teknolojik hediyeler konusunda deneyimli bir firma. Daha önce de Japonya’daki KFC restoranlarında tavuk temalı klavye, fare, USB stick ve 3D olarak basılmış küpeler dağıtılmıştı. Almanya’daki restoranlarda ise ince, katlanabilir, yeniden şarj edilebilir Bluetooth klavyeler promosyon olarak verilmişti.

KFC’nin ülkemizde de bu tarz kampanyalar yapmasını çok isterdim 🙂 Peki Siz KFC’nin Bu Yaratıcı Kampanyası Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

KFC'den Fotoğraf yazıcılı Kızarmış tavuk kovası

 

Article written by Reyhan

Aklımda kırk tilki, kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da yaşam her zaman karışıktır. Bu nedenle hep koşuşturma içerisinde olur insan. Çocukluğumda gazeteci olmak isterdim. Olmadı... Şimdi Blog yazıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.reyhanacikelli.com/ 'da yer alan kişisel sayfamı inceleyebilirler.

This Post Has One Comment

  1. Su Tesisatçısı Reply

    Harbiden sağlam yapmışlar 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web siteniz mobil uyumlu mu