Web siteniz mobil uyumlu mu
kağıdı ile birlikte yenen hamburger
Teknoloji

Kağıdıyla Yenen Hamburger!

“Zararlı olan herşey lezzetlidir!” sözüne sonuna kadar inananlardanım 🙂 Benim gibi düşünen milyarlarca insan var ki hamburger dünyanın en sevilen yiyeceklerinden bir tanesi. Özellikle çok açken sipariş ettiğimiz hamburgerin kağıdını açarken dahi sabırsızlanır acele ederiz değil mi?

Ancak Artık, Hamburgerimizi kağıdını açmadan yiyebileceğiz! Birezilya’da Bir hamburger zinciri, kağıdı ile birlikte yenen hamburger üretti!  

Şirket Kağıdın içeriğinde ne olduğunu şimdilik açıklamıyor. Bununla beraber, Çin’de pirinçten yapılmış kağıtların yendiği uzun zamandır bilinen bir şey… Firmanın bu üretimi şimdilik sadece kendi fast food zincirlerinde ve insanlar yadırgamamış gözüküyor.

Bununla beraber ülkemizde de bu uygulama olsa, insanlar bu kadar çabuk kabul eder miydi merak ediyorum doğrusu. Siz ne dersiniz, Hamburgeri kağıdı ile yer miydiniz?

Article written by Reyhan

Aklımda kırk tilki, kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da yaşam her zaman karışıktır. Bu nedenle hep koşuşturma içerisinde olur insan. Çocukluğumda gazeteci olmak isterdim. Olmadı... Şimdi Blog yazıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.reyhanacikelli.com/ 'da yer alan kişisel sayfamı inceleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web siteniz mobil uyumlu mu