Web siteniz mobil uyumlu mu
voscreen.com ile eğlenerek ingilizce öğrenin
Araştırma

Kesin Bilgi ! Eğlenerek yabancı dil öğrenebilirsiniz

Yabacı dil öğrenmek gerçekten çok zor. Hele belirli bir yaşa ve kariyere sahipseniz. Çünkü dil kurslarına ayıracak zaman bulamayabilirsiniz…

Bu yazımda sizlere yabancı dil öğrenmenizi kolaylaştıracak eğlenceli bir site tanıtacağım :  Voscreen.com 

Site 2012 yılında yayın hayatına başlamış. Kısa videolar ile yabacı dil öğrenme ve geliştirme üzerine kurulu bir e-öğrenme portalı. Çeşitli videolardan kısa süreli sahnelerin kullanıldığı bu site belirli bir algoritma üzerine kurulu. Seviyenize göre kısa videolar gösteriliyor, Örneğin ilk olarak tek kelimelik videolar, eğer onları kolayca cevaplayabiliyorsanız  sonrasında  uzun cümlelere geçiliyor. Filmlerden alınmış sahneleri gösterek,  o sahnede ne dendiğini soruyor. Eğer sadece dinlemekten anlamadıysanız da size ingilizce alt yazılı olarak gösteriyor. Bu nedenle her seviyede ingilizce öğrenme ve pratik yapmaya imkan tanıdığını söyleyebiliriz.

Site ayrıca  9 dil destekleniyor. Ve tamamen ücretsiz. Sitenin diğer özellikleri puanlama ve sıralama sistemi de var.

İngilizce öğrenmek veya kendini geliştirmek isteyenlerin kesinlikle denemesini tavsiye ettiğim Voscreen’i izyaret etmek için :

http://www.voscreen.com  ve bilgi link: http://www.voscreen.com/About

 

 

 

Article written by Reyhan

Aklımda kırk tilki, kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da yaşam her zaman karışıktır. Bu nedenle hep koşuşturma içerisinde olur insan. Çocukluğumda gazeteci olmak isterdim. Olmadı... Şimdi Blog yazıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.reyhanacikelli.com/ 'da yer alan kişisel sayfamı inceleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web siteniz mobil uyumlu mu