Web siteniz mobil uyumlu mu
Facebook

“Helâl” Facebook Türkiye’de ortaya çıktı!

İslami Facebook

İslami Facebook

 

İslami değerleri ön planda tutarak kurulan yeni site, Türkiye’de ortaya çıkıyor! İşte detaylar…

Müslüman Sosyal Ağı ve IT Projesi Salamworld, ilk Global Zirvesi’ni 13 Şubat, 2012, Saat: 16.00’da, İstanbul Çiragan Palace Kempinski Hotel’de gerçekleştirildi

Dünyanın farklı bölgelerinden temsilciler, İslami değerlere dayalı olarak kurulma amacını taşıyan, bu yılın Ramazan ayında açılacak olan SalamWorld’ün I.Global Zirvesi’ne katılmak üzere bugün İstanbul’a geliyor. Salamworld Global Zirvesi’nin, İslam dünyasında, Müslümanların yararına ileri bilgi teknolojilerinin uygulanması ve fikir ve görüş alışverişinde bir platform oluşturulması ve üretici düşüncelerin üretilmesine hizmet etmesi hedefleniyor.

SalamWorld Zirvesi’ne önemli konukların ve hükümet yetkililerinin katılması bekleniyor. Zirve’ye 30’dan fazla ülkeden toplum ve liderler, ünlü kişilikler katılacak. Bunlardan bazıları: Nobel Barış Ödülü sahibi Yemenli Gazeteci ve Aktivist Tevekkül KERMAN, besteci ve şarkıcı Sami YUSUF, haberci ve haber sunucusu Rizwan KHAN , Bosna Hersek Diyanet İşleri Başkanı Mustafa CERIC ve Türkiye’den sanat ve tasavvuf müziği sanatçısı Ahmet ÖZHAN.
Referans, Chip.com.tr. Daha Fazlası için ziyaret edin.

 

Article written by Reyhan

Aklımda kırk tilki, kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da yaşam her zaman karışıktır. Bu nedenle hep koşuşturma içerisinde olur insan. Çocukluğumda gazeteci olmak isterdim. Olmadı... Şimdi Blog yazıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.reyhanacikelli.com/ 'da yer alan kişisel sayfamı inceleyebilirler.

This Post Has 2 Comments

 1. dilek Reply

  Bildiğim kadarıyla bu site vardı zaten http://www.helalfacebook.com demekki parası olanın sitesi tutuyormuş

  • Reyhan Reply

   Merhaba;
   helalfacebook.com sitesini ilk defa sizden duydum ve birebir aynı isimde bir site olmasına şaşırdım. Çünkü helalfacebook ismi markalaşamayacağı için,ticari faaliyette kullanılamayacak bir isim. Bununla beraber yazı da bahsettiğim http://salamworld.com/ islami sosyal ağ olarak lanse edildiği için helal facebook espirisi ile medyaya tanıtılıyor. Yinede helalfacebook.com’un işleyişini ve sahiplerini araştırarak salamworld.com ile bir bağlantısı var mı araştıracağım. Sonuçları sizlerle de paylaşırım:) teşekkürler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web siteniz mobil uyumlu mu