Web siteniz mobil uyumlu mu
Hayat kurtaran google chrome eklentileri
Google

Hayat Kurtaran Chrome Eklentileri!

Gün gelecek siz hiç aramak için uğraşmayacaksınız. İnternete bağlandığınızda arama motorları ihtiyacınız olan şeyleri ekranınıza getirecek… Ama şimdi değil 🙂 Şimdilik arama motorları ne istediğinizi anlasın diye en azından tek harf tuşlamalısınız…

Ya da internet kullanımınızı kolaylaştırmak, aradığınız bilgiye daha hızlı ve kolay ulaşmak için Google Ghrome‘un hayat kurtarıcı eklentilerini deneyebilirsiniz. İşte bunlardan birkaçı;

1) FVD Downloader ile videoları bir çırpıda indirin!

2) Reklamlardan kurtulmanın yolu çok basit; AdBlock! Web sitelerinin her yerinden fışkıran reklamlardan sizde bıktıysanız onları kapatan bu eklentiyi çok seveceksiniz.

3) Güvenli internet için; Website Blocker… Özellikle anne ve babaların seveceği bu eklenti sayesinde ziyaret edilmesini istemediğiniz siteleri engelleyebilirsiniz.

4) Link paylaşmak için kopyala/yapıştır yapmanıza gerek yok, Delicious Bookmarks Extension kullanın! Bu eklentiyi yükledikten sonra paylaşmak istediğiniz sayfadayken eklentilerin bulunduğu bölüme tıklayarak bulunduğunuz sayfayı sosyal medyada  anında paylaşabilirsiniz.

5) Uzaktan bilgisayar erişimi için; Chrome Remote Desktop. Bu eklenti sayesinde evdeki bilgisayarınızdan iş yerinizdeki bilgisayara bağlanabilirsiniz….

6)  Bilgisayarınızdan SMS  göndermek için; MightyText  sürekli bilgisayar başında çalışıyorsunuz ve  cep telefonunuza bile bakacak vaktiniz yoksa bu eklenti tam size göre.

 

 

Article written by Reyhan

Aklımda kırk tilki, kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da yaşam her zaman karışıktır. Bu nedenle hep koşuşturma içerisinde olur insan. Çocukluğumda gazeteci olmak isterdim. Olmadı... Şimdi Blog yazıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.reyhanacikelli.com/ 'da yer alan kişisel sayfamı inceleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web siteniz mobil uyumlu mu