Web siteniz mobil uyumlu mu
google arama
Google

Google’dan İçerik Nasıl Kaldırılır?

İnternetin her alanında yer alması hayatımızın için büyük kolaylık.  Bilgiye erişim ve kullanım kolaylığının dezavantajı ise  hızla artan bilgi hırsızlığı…

Peki Arama motorlarının en yaygın kullanılanı Google‘ın, size ait içeriği nasıl koruduğunu, Kişisel/kurumsal  verileri nasıl ele aldığını  biliyor musunuz?

Google’ın gizlilik politikalarına bu linke tıklayarak ulaşabilir ve arama motorunun  kişisel/kurumsal verilerin korunması ve bilgi güvenliği konusundaki çalışmalarını inceleyebilirsiniz.

Ayrıca yasal olarak  size ait olan bir içeriği Google’dan kaldırmak için yine  bu linke tıklayın ve   ilgili sayfaya gidin.   Bilgileri eksiksiz doldurun.  Google talebinizi değerlendirecektir.

Telif hakkı ihlalini bildirmek için;

Telif hakkı alınmış bir  içeriğin korunması için, telif hakkı ihlallerini bu linke tıklayarak  Google’a rapor edebilir ve inceleme isteyebilirsiniz.

Son olarak  bu konuda daha detaylı bilgi almak için Eser koruma ve internet  ve Webdeki içeriğimi nasıl korurum?  adlı yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

“Bilgi güçtür… Bilgi güvenliktir… Bilgi mutluluktur…” » Thomas Jefferson

Article written by Reyhan

Aklımda kırk tilki, kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da yaşam her zaman karışıktır. Bu nedenle hep koşuşturma içerisinde olur insan. Çocukluğumda gazeteci olmak isterdim. Olmadı... Şimdi Blog yazıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.reyhanacikelli.com/ 'da yer alan kişisel sayfamı inceleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web siteniz mobil uyumlu mu