Web siteniz mobil uyumlu mu
twittera giriş -marka-marka.org
Bilgisayar

Engellemelere Rağmen Twitter’a Giriş!

“Düşünceye gem vurmak, zihne gem vurmak gibidir. Bu ise rüzgarı zaptetmekten de zordur… Mahatma Gandhi “

Ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz. Önce Twitter erişimi engellendi,şimdi ise DNS engellmesi ile internet erişimi engelleniyor.

Bu bir gövde gösterisi ve bundan ülke olarak hepimiz zarar görüyoruz. Ancak bunun geçici bir dönem olduğuna tüm kalbimle inanıyorum ve lafı fazla uzatmadan dns değişikliği olmadan da twitter‘a nasıl girileceğini paylaşmak istiyorum.

Bilgiyardan Twitter’a Giriş:

Google Chrome mağazasında yer alan bir eklenti olan Zen Mate farklı ülkelerdeki proxy sunucuları üzerinden sizi internete çıkartır.

İndirmek için :  http://bit.ly/1lZW4ZM

Cep Telefonundan Twitter’a Giriş :

Cep telefonlarından Twitter’a giriş için de VPN programları bulunmakta,  Hotspot Shield VPN programını Google Play ve Apple Store mağazalarından indirerek Twitter’a giriş yapabilirsiniz.

 Özgürlük olmayan ülkede ölüm, yıkılış vardır. Her ilerlemenin, kurtuluşun anası özgürlüktür. -Mustafa Kemal Atatürk

Article written by Reyhan

Aklımda kırk tilki, kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da yaşam her zaman karışıktır. Bu nedenle hep koşuşturma içerisinde olur insan. Çocukluğumda gazeteci olmak isterdim. Olmadı... Şimdi Blog yazıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.reyhanacikelli.com/ 'da yer alan kişisel sayfamı inceleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web siteniz mobil uyumlu mu