Web siteniz mobil uyumlu mu
çocuklar için en ideal telefon
Teknoloji

Çocuklar için En İdeal Telefon

Telefonların Özellikleri Her gün biraz daha artıyor. Neredeyse her gün yeni ve farklı bir akıllı telefon modeliyle karşılaşıyoruz. Bu bir çoğumuz için iyi olabilir…

Ancak; telefonları sadece arama yapmak için kullanan çocuklar ve yaşlılar için tüm bu özellikler gerçekten kafa karıştırıcı. Ancak şu anda sadece İngiltere’de satışta olan bir telefon bu sorunu çözecek.

The OwnFone. Kendisi diğer telefonların hemen hemen hiçbir özelliğine sahip değil. Mesaj dahi atamıyorsunuz. Daha da ilginci  aramak için yeni kişi bile ekleyemiyorsunuz.Bu  telefon sadece en sık ulaşmak istediğiniz insanları aramak için tasarlanmıştır. Aslında, sadece 12 kişi kaydedebiliyorsunuz.

Bilindik telefonlar gibi üzerine istediğimiz zaman numara yazabildiğimiz bir model değil. Bunun yerine cihazı sipariş ederken  maximum 12 tane aramak numarayı bildiriyorsunuz. Firma onları kaydediyor ve  bir kredi kartı büyüklüğünde, özel baskılı telefonunuzu gönderiyor.

Telefon içerisinde bulunan numaralar sadece kayıtlı oldukları isimle gösteriliyorlar. Telefona yakın zamanda fotoğraf özelliği de ekleneceği belirtilmiş. Hali hazırda kayıtlı bulunan telefon numaralarını değiştirmek isteyenler, üretici firmanın teknik destek hattını aramak zorunda.

Şu an için sadece İngiltere’de satışta bulunan telefonun fiyatı 55 sterlin. Daha fazla bilgi için aşağıdaki videoya bakabilirsiniz.

Article written by Reyhan

Aklımda kırk tilki, kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da yaşam her zaman karışıktır. Bu nedenle hep koşuşturma içerisinde olur insan. Çocukluğumda gazeteci olmak isterdim. Olmadı... Şimdi Blog yazıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.reyhanacikelli.com/ 'da yer alan kişisel sayfamı inceleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web siteniz mobil uyumlu mu