Web siteniz mobil uyumlu mu
3D Yazıcı Teknolojisi |Marka-Marka.org
Pazarlama

Çilingirlerin Yerini 3D Yazıcılar Alacak!

3D Yazıcılar şimdilerde günlük hayatımızda yer almıyor olabilir ancak hızla ilerleyen teknolojinin kısa sürede çok daha fazla yerde karşımıza çıkacağına inanıyoruz. İleriyi görebilen bir sigorta şirketi de  3D yazıcıların günlük hayatta çok daha fazla kullanılacağına inanarak kaybolan anahtarlarınız için farklı bir çözüm sunuyor.

Belçikalı sigorta şirketi DDV kaybolan anahtar nedeniyle kapıda kalma derdine farklı bir çözüm getirmiş.

Şirket bu işe özel geliştirdiği bir uygulama ile anahtarınızın 3 boyutlu dijital bir kopyasını oluşturuyor ve bu kopyayı güvenli bir sunucuda saklıyor. Böylece anahtarınızı kaybettiğinizde tek yapmanız gereken firmanın internet sitesine girerek anahtarınızın dijital kopyasını indirmek ve bunu 3D yazıcısı bulunan en yakın baskı evine ulaştırmak oluyor.

Şimdilik bir çilingire ulaşma ihtimalimiz bir 3D yazıcıya ulaşma ihtimalinizden çok daha yüksek.  Ancak bir kaç yıl içinde neden olmasın diyelim ve bu ilginç reklam videosunu izleyelim:

Haberin orjinali : mediacatonline

Article written by Reyhan

Aklımda kırk tilki, kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da yaşam her zaman karışıktır. Bu nedenle hep koşuşturma içerisinde olur insan. Çocukluğumda gazeteci olmak isterdim. Olmadı... Şimdi Blog yazıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.reyhanacikelli.com/ 'da yer alan kişisel sayfamı inceleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web siteniz mobil uyumlu mu