Web siteniz mobil uyumlu mu
trypap.com ile şifrelerinizin güvenliğini test edin.- marka-marka.org
Bilgisayar

Şifreniz Yeterince Güvenli Mi? Test Etmek İster Misiniz?

Kullandığınız şifreler gerçekten güvenli mi? trypap.com ile şifrenizi test edin.

İster bilgisayarınızda, ister internet üzerinde hepimizin şifre ile koruduğumuz pek çok farklı hesabımız var. Bu hesapların güvenliğini sağlayan şey ise iki sorudan oluşuyor. İlki kullanıcı adı veya e-posta adresiniz. Art niyetli bir kişinin e-posta adresinizin veya kullanıcı adınızın ne olduğu bulması son derece kolay. Böylece güvenliğinizi sağlamak adına geriye sadece şifreniz kalıyor. Peki şifreniz sizin en hassas bilgilerinizi korumak için yeterince güçlü mü? İşte size şifrenizin ne kadar güçlü olduğunu biliyor musunuz? İşte öğrenebileceğiniz bir site;  trypap.com

Trypap Tim Holman ve Tobias van Schneider tarafından kurulmuş. Çalışma sistemi çok basit. Siz bir şifre giriyorsunuz. O size şifrenizin ne kadar güvenli olduğunu söylüyor. Hemen, şimdi denemek için bu linki tıklayın.

Article written by Reyhan

Aklımda kırk tilki, kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da yaşam her zaman karışıktır. Bu nedenle hep koşuşturma içerisinde olur insan. Çocukluğumda gazeteci olmak isterdim. Olmadı... Şimdi Blog yazıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.reyhanacikelli.com/ 'da yer alan kişisel sayfamı inceleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web siteniz mobil uyumlu mu