Web siteniz mobil uyumlu mu
F-Secure Health Check
Bilgisayar

Bilgisayarınıza Check-Up Yapın!

pc check up

Bilgisayarınıza Online check-up yapın!

Check-up genelde karşımıza Vücudumuz için yaptırmamız gereken gereken bir sağlık uygulaması olarak çıksa da Bilgisayarımızın da bizler gibi check-up’a ihtiyacı olabilir.

Aslında bilgisayarlarımızda bakım yapmak isteyip de arama motorlarına “bilgisayar check-up” yazdığımızda karşımıza bir çok site çıkıyor. Peki biz bunlardan hangisini tercih etmeliyiz?

Bunun için size önerebileceğim güvenilir bir servis var. F-Secure.com‘un sunduğu Health Check. BirGüvenlik yazılım şirketi olan f-secure, internet sitesinde ücretsiz olarak sunduğu Health Check hizmeti ile Bilgisayarınıza hızlı ve online check up uygulayarak varsa sorun ve çözümleri size sunuyor.

Online Check UP

Öncelikle linke tıklayarak  f-secure.com health check sayfasını ziyaret edin! Tıkla

İkinci adım olarak açılan sayfada sağ tarftaki “Run F-Secure Health Check now” kutucuğundan “Türkçe” dil seçimi yapın ve programı çalıştırın!

programı çalıştırdıktan sonra program adım adım sizi yönlendirecek ve kısa sürede bilgisayarınızı tam bir check -up’tan geçirerek size varsa sorun ve çözümlerini sunacaktır. F-secure.com sitesi üzerinden ayrıca online virüs taramasını da gerçekleştirebilirsiniz.

 

Article written by Reyhan

Aklımda kırk tilki, kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da yaşam her zaman karışıktır. Bu nedenle hep koşuşturma içerisinde olur insan. Çocukluğumda gazeteci olmak isterdim. Olmadı... Şimdi Blog yazıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.reyhanacikelli.com/ 'da yer alan kişisel sayfamı inceleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web siteniz mobil uyumlu mu