Web siteniz mobil uyumlu mu
ANGRY-BIRDS-MARS
Teknoloji

Angry Birds’den sürpriz güncelleme!

Angry Birds’ün son sürümü Space, yayınlanan yeni güncellemeyle bambaşka bir yere transfer oldu!

Android ve iOS’un popüler oyunu Angry Birds Space’e yapılan Mars güncellemesi ile kızgın kuşları gezeginin kızıl yüzeyinde zıplatmanız artık mümkün…

Bugünlerde NASA ve Mars yüzeyindeki aracı Curiosity hakkında çok şey duyuyoruz. Zira dünyamız, Curiosity’den Mars hakkında gelecek bilgi zerreciklerine oldukça aç durumda. Bu vaziyeti gözden kaçırmayan Rovio ise sevilen oyunu Angry Birds’e bir Mars güncellemesi yaptı. Oyunun Space sürümüne yapılan eklemeler ile oyunseverler, düşük yerçekiminin hüküm sürdüğü gezegende NASA’nın uzay araçlarını da görebiliyor.

Oyunda eğitim amaçlı olarak NASA’nın Mars keşfi ve görevleriyle ilgili web sayfalarına bağlantılar da yer alıyor. NASA merkezinden iletişim ortak yöneticisi David Weaver, bu sayede hem çocukları hem de yetişkinleri Mars’ın harikaları hakkında eğlenceli bir biçimde eğitebileceklerini söylüyor.

 

Article written by Reyhan

Aklımda kırk tilki, kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da yaşam her zaman karışıktır. Bu nedenle hep koşuşturma içerisinde olur insan. Çocukluğumda gazeteci olmak isterdim. Olmadı... Şimdi Blog yazıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.reyhanacikelli.com/ 'da yer alan kişisel sayfamı inceleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web siteniz mobil uyumlu mu