Web siteniz mobil uyumlu mu
adidastan tweet atan ayakkabı
Teknoloji

Adidas’tan Tweet Atan Ayakkabı

1920’den beri spor ayakkabı üretimi konusunda Dünyada önde gelen bir marka olan Adidas, Rakiplerine fark atacak bir yeniliğe imza atmış durumda. Londra 2012 Olimpiyatlarındaki sosyal medya kullanımını göz ardı etmeyen Adidas, tasarımcı Nash Money ile birlikte bir sosyal medya ve telefon ayakkabısı telefon tasarladı.

Barricade adı verilen bu  ayakkabı-telefon, üst tabanında yer alan  iki satırlı LCD bir monitor düzeneği yardımıyla sporculara yarışma esnasında birbirleriyle iletişime geçme imkanı verecek.Hatta ayakkabıyı giyen isterse  uzaktan kumanda aracılığıyla adidas logosudaki çizgilerin  Tonunu  değiştirebilecek.

Rakiplerinin bu konuda ne yapacağını merakla beklediğimiz ayakkabı-telefonların, büyük ihtimalle Brezilya’da gerçekleştilecek olan 2016 Rio De Janerio Olimpiyatlarında yer alması bekleniyor.

Article written by Reyhan

Aklımda kırk tilki, kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da yaşam her zaman karışıktır. Bu nedenle hep koşuşturma içerisinde olur insan. Çocukluğumda gazeteci olmak isterdim. Olmadı... Şimdi Blog yazıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.reyhanacikelli.com/ 'da yer alan kişisel sayfamı inceleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web siteniz mobil uyumlu mu