Web siteniz mobil uyumlu mu
web sitesi ziyaretçi analizi
Programlar

Web sitenizi ziyaret edenleri daha yakından analiz etmenizi sağlayacak bir araç!

Web Sitenize gelen ziyaretçilerin sitenizde ne kadar kaldıklarını, hangi sayfalarda gezdiklerini, fareyle sayfanın hangi bölgesinde gezdiklerini, nerelere tıkladıklarını öğrenin, anket oluşturun, ziyaretçilerinizle sohbet edin…

Aslında yukarıda yazdığım bir çok özellik google analytics ve yandex metrica‘da var.  Her iki servisinde sunduğu avantajlardan daha önceki yazılarımızda bahsetmiştik.

Ancak luckyorange ile  web sitenizin ziyaretçileri hakkında bilmek istediğiniz çok daha fazla bilgiye tek bir servis ile ulaşabilir olacaksınız.

luckyorange web sitesi ziyaretçilerinizi izler ve onlarla etkileşim içine girmenizi sağlar : 

  • Sitenizi daha önce ziyaret edenlerin haricinde gerçek zamanlı  site ziyaretçilerinizi  size gösterir. Hatta Ayrıntıları ile. Hangi siteden geldiler? Ne zamandır sitenizi ziyaret ediyorlar. Hangi sayfaları ziyaret ediyorlar?
  • Canlı sohbet yazılımı: Gerçek zamanlı ziyaretçileriniz  ile chat  kutusu aracılığıyla sohbet etmenizi sağlar.
  • Gerçek zamanlı (ya da kayıtlı) da ziyaretçilerin fare hareketleri ve tıklamalarını izleyebilirsiniz.
  • Isı Haritaları : 3 farklı ısı haritası ile ile web sitesi ziyaretçilerinizin sayfalarda daha yoğun ziyaret ettikleri, gezindikleri ve tıkladıkları yerleri gösterir.
  • Çevirimiçi Anketler:  Hızlı bir şekilde gerçek zamanlı geri bildirim için ziyaretçilerinizle anket yapmanızı sağlar. Belirli sayfalarda veya belirli ülkelere görüntülenme seçeneklerini belirleyebilirsiniz.

luckyorange.com’un hizmetlerini 7 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. Hemen denemek için tıklayın!

 

 

Article written by Reyhan

Aklımda kırk tilki, kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da yaşam her zaman karışıktır. Bu nedenle hep koşuşturma içerisinde olur insan. Çocukluğumda gazeteci olmak isterdim. Olmadı... Şimdi Blog yazıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.reyhanacikelli.com/ 'da yer alan kişisel sayfamı inceleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web siteniz mobil uyumlu mu