Web siteniz mobil uyumlu mu
vizify sosyal biyografi hazırla
Diğer

Vizify ile twitter özetinizi çıkartın; 2013’e şöyle bir bakın!

Vizify Sosyal medya hesaplarınız üzerinden istatistiksel veriler ile birlikte harika bir biyografi oluşturmanıza yarayan bir site.

Ayrıca twitter hesabınızla ilgili bilgilerden bir yıl içerisindeki “en”lerinizi belirleyip harika bir video da hazırlayabilirsiniz.

Bunun için Vizify.com sayfasına girerek twitter hesabınızla siteye giriş yapmanız yeterli. Site  profilinizle ilgili bazı istatistiki bilgileri, yayınladığınız resimleri, bazı Tweetleri kullanarak ortaya harika bir video çıkartıyor.

Benim 2013 özetim’i izlemek isteyenler için videom  bu linkte : https://www.vizify.com/reyhan-ackelli/twitter-video

Siz isterseniz videonuza müzik de ekleyebilirsiniz. Ben tercih etmedim…

Vizify’nin bir diğer özelliği twitter harici diğer Sosyal Medya hesaplarınızı ( Facebook, LinkedIn, blog, Instagram, vb.) da bağlayarak görsellerden ve istatistiklerden oluşan güncel bir Sosyal Medya biyografisine sahip olabilirsiniz.

Hemen denemek için https://www.vizify.com adresine tıklayın!

 

 

 

Article written by Reyhan

Aklımda kırk tilki, kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da yaşam her zaman karışıktır. Bu nedenle hep koşuşturma içerisinde olur insan. Çocukluğumda gazeteci olmak isterdim. Olmadı... Şimdi Blog yazıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.reyhanacikelli.com/ 'da yer alan kişisel sayfamı inceleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web siteniz mobil uyumlu mu