Web siteniz mobil uyumlu mu
Twitter

Twitter’da tek mail adresi ile birden fazla hesap açabilirsiniz

Twitter hesaplarının sayısı, tıpkı facebook hesaplarının sayısı gibi hızla artmakta. Bu twitter kullanımının yaygınlaştığını gösteriyor.

Bu durumda sosyal mecrada yer almayı sadece facebook olarak gören firmalarımız için twitter’da da yer almak ihtiyacı doğdu.Ve tıpkı facebook‘ta beğeni sayısı gibi twitter takipçi sayısı da önem kazandı.

Ancak bu yazı da Twitter’da takipçi kazanmanın yollarından bahsetmeyeceğim. Twitter‘da tek mail adresi ile birden fazla hesap açmanın hilesini paylaşağım. Ama Önce bu bilgi paylaşımı için Sayın; Ali Sağlam‘a Teşekkür ederim.:)

Öncelikle Bunun için bir gmail hesabına sahip olmanız gerekiyor; gmail hesaplarında “.” (nokta) işaretinin bir ayırt ediciliği yok. Yani isimisim@gmail.com a gelen mail de bana ulaşıyor. isim.isim@gmail.com’a gönderilen mailde aynı mail adresine geliyor. Hatta i.simisim@gmail.com a gönderilen mailde size ulaşıyor. Bunu bir çok farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Böylece bu farklı gibi gözüken mail adresleri ile birden fazla Twitter hesabına sahip olmanız mümkün.

Ancak bu durum facebook’ta işe yaramıyor!

 

 

Article written by Reyhan

Aklımda kırk tilki, kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da yaşam her zaman karışıktır. Bu nedenle hep koşuşturma içerisinde olur insan. Çocukluğumda gazeteci olmak isterdim. Olmadı... Şimdi Blog yazıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.reyhanacikelli.com/ 'da yer alan kişisel sayfamı inceleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web siteniz mobil uyumlu mu