Web siteniz mobil uyumlu mu
wajam sosyal arama motoru | marka-marka.org
Sosyal Ağ

Sosyal Arama Motoru Wajam; Arkadaşlarınızın bilgilerine erişmenizi sağlar!

Sosyal Medya hayatımızın önemli bir kısmını kapsıyor. Hal böyle olunca binlerce paylaşım arasından ilgi alanımıza giren ancak gözden kaçırdığımız  onlarca belki de yüzlerce  içerik olabilir.

Wajam bir sosyal arama motoru ve arkadaşlarınızın bilgilerine erişmenizi sağlıyor. Hem de sadece içerik değil, ürünler, yerler, linkler, video ve resimlere kolayca erişebiliyorsunuz.

Wajam ile sadece facebook, twitter,  Google+ da değil, Chrome eklentisi sayesinde Google, Bing, Yahoo!, Amazon, Yelp, Trip Advisor, YouTube ve Ebay gibi yerlerde de aramalarınızı yaparak  önce arkadaşlarınızın sonra çevrelerinizin paylaşımlarını görebilirsiniz.

Wajam’ın Google ve diğer arama motorlarından en büyük farkı diğerleri size sadece en özgün ve en çok hit alan siteleri sunarken;  Wajam ile arkadaşlarınızın aramanızla ilgili paylaşımlarını ön sıralarda görürsünüz.

Wajam google chrome eklentisini şimdi indirmek için bu linke tıklayabilirsiniz. Wajam hakkında detaylı bilgi almak için web sayfası: http://www.wajam.com

Article written by Reyhan

Aklımda kırk tilki, kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da yaşam her zaman karışıktır. Bu nedenle hep koşuşturma içerisinde olur insan. Çocukluğumda gazeteci olmak isterdim. Olmadı... Şimdi Blog yazıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.reyhanacikelli.com/ 'da yer alan kişisel sayfamı inceleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web siteniz mobil uyumlu mu