Web siteniz mobil uyumlu mu
innovasyon
Pazarlama

İnovasyonda Çin’in gerisindeyiz!

2012 yılı gerçekten ilginç bir yıldı. Ekonomik krizler, doğal afetler ve savaşların yaşandığı pek kolay geçmeyen bir yıl olarka dünya tarihinin geçmişinde yer aldı. 2012 bir çok ülke için bu kadar sıkıntılı geçmişken acaba dünyada tescil ve büyüme göstergesi olan inovasyon sıralamasında hangi ülke ne durumda?
Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü (WIPO), her yıl yaptığı gibi bu yılda, Dünya Fikri Mülkiyet Göstergelerini infografiklerle yayınladı.Marka, Patent, Faydalı Model ve Endüstriyel Tasarım başvurularının büyüme oranlarına yer verilen infografikte, Çin Tüm dünya bazında değerlendirildiğinde tüm alanlarda ilk on içerisinde yer alırken, bölgesel değerlendirmelerde birinciliği kimselere kaptırmıyor.  Yazının Devamı için tıklayınız

Article written by Reyhan

Aklımda kırk tilki, kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da yaşam her zaman karışıktır. Bu nedenle hep koşuşturma içerisinde olur insan. Çocukluğumda gazeteci olmak isterdim. Olmadı... Şimdi Blog yazıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.reyhanacikelli.com/ 'da yer alan kişisel sayfamı inceleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web siteniz mobil uyumlu mu