Web siteniz mobil uyumlu mu
knowem
Marka

İnternette Markanızı Anında Sorgulayın!

Piyasaya yeni girecek bir bir marka için en önemli unsur marka ismidir. Marka isminin Türk Patent Enstitüsü’nde Tescil Sorgusunu “Marka Sorgula.Net” gibi sitelerden online yapabiliriz. Ancak ismin Marka Tescili için uygun olması yeterli değil.

Gelişen Web teknolojileri ile beraber ortaya çıkan sosyal ağlarda da markanızın yer alması, markanızın bir internet sitesinin olması gerekiyor. Bunu içinde 100’lerce alan adı ve sosyal ağlardaki profil adlarını tek tek kontrol mu edeceksiniz? Aslında Hayır!

Knowem Sizin için her yerde Markanızı sorgular!

knowem markanı tek servisle sorgulaKnowem ile 550 popüler sosyal ağda,  150’den fazla alan adı arasında , ve tüm USPTO Marka Veritabanı üzerinde marka adınızı tarama yapabilirsiniz. Ayrıca şunu da belirtmekte fayda var. Bu işlemi aynı zamanda kişisel profiliniz için belirleyeceğiniz adı  sorgulamak içinde yapmanız mümkün. Yani herhangi bir sosyal mecra’ya üye olmadan önce seçmek istediğiniz kullanıcı adının daha önce alınıp alınmadığını da anında sorgulayabilirsiniz. Ve bunu yapmak tamamen ücretsiz.

Knowem‘in markalar için ücretli seçenekleri de var. Siteye üye olarak. Mevcut paketlerden size uygun olanı seçerek. Sorguladığınız adın sosyal ağlarda sizin adınıza alınmasını sağlayabilirsiniz. Knowem’in ücretli versiyonu, isim sizden önce başkası tarafından alındıysa size iade edilmesi konusunda da size yardımcı oluyor.

Knowem.com’u  şimdi ziyaret etmek için tıklayın!

Yazar : Reyhan Açıkelli (Yazının her türlü hakkı saklıdır.  Bu yazı 5070 sayılı elektronik imza kanunu kapsamında koruma altındadır. Link verilmeden alıntı yapılamaz. )

 

Article written by Reyhan

Aklımda kırk tilki, kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da yaşam her zaman karışıktır. Bu nedenle hep koşuşturma içerisinde olur insan. Çocukluğumda gazeteci olmak isterdim. Olmadı... Şimdi Blog yazıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.reyhanacikelli.com/ 'da yer alan kişisel sayfamı inceleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web siteniz mobil uyumlu mu