Web siteniz mobil uyumlu mu
şeffaf kahve
Güncel

İlginç Bir Buluş ‘Renksiz Kahve’

Kahve en popüler içeceklerden birisi. Bin bir çeşidi var. Tük kahvesi, latte, mocha, americano, misto, macchiato vs.. vs… Şimdi de ‘Renksiz Kahve’ icat etmişler…  İhtiyaçtan mı yoksa meraktan mı bulunmuş bilmiyorum ama gayet su gibi gözüken bu içecek  aslında bir kahve…

Renksiz Kahve

Slovakyalı ‘Clear Coffee’ şirketi bu içeceği Yüksek kaliteli Arabica kahve çekirdeklerinden ve saf sudan ürettiklerini söylüyorlar. Ve tabi kahveyi renksiz hale getirdikleri farklı yöntemleri var. Ancak bunu açıklamıyorlar 🙂
Web sitesinde ürünün koruyucu, suni aroma, stabilizatör, şeker veya diğer tatlandırıcıları içermediği belirtiliyor. Diyet yapanlar için ideal bir içecek. Clear Coffee’nin her 100 mililitresinde sadece 2 kalori bulunuyor.
renksiz kahve içeriği

Ürünün yaratıcısı David Nagy, “Kavrulmuş kahve çekirdeklerini kavrulduktan sonra bir hafta içinde işliyoruz: Üretim süreci yaklaşık 3 saat sürüyor,”  ‘Serinletici bir kahve arıyorsanız, ancak gülümsemenizi beyaz tutmak istiyorsanız, Clear Coffee sizin için mükemmel bir tercih!’ diyor.  Tabi denemeden bilemeyiz. Şimdilik ülkemizde yok. Clear Coffee şimdilik sadece ABD ve Birleşik Krallık’a gönderim yapıyor.  Ancak Türkiye’ye gelmesi pek uzun sürmez diye tahmin ediyorum.

Siz ne dersiniz sizce ‘Renksiz Kahve’ tutar mı?

Merak edenler için ürünün web sitesi : http://clrcff.com/

Article written by Reyhan

Aklımda kırk tilki, kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da yaşam her zaman karışıktır. Bu nedenle hep koşuşturma içerisinde olur insan. Çocukluğumda gazeteci olmak isterdim. Olmadı... Şimdi Blog yazıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.reyhanacikelli.com/ 'da yer alan kişisel sayfamı inceleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web siteniz mobil uyumlu mu