Web siteniz mobil uyumlu mu
tedX dünyanın sonu reklamları
reklam

TEDx’ten dünyanın sonunu öngören çarpıcı reklam çalışmaları!

TED (İngilizce: Technology Entertainment Design), her iki yilda bir Kaliforniya, Monterey’de düzenelenen bir konferanlardır.

TEDx ise Ted’in dünya çapındaki daha ufak insiyatiflere kendi ufak ted etkinliklerini düzenleme imkanı sunan sisteminin adıdır.

Aşağıda izleyeceğiniz TEDx’in reklam ajansı Capital C ile birlikte hazırladığı reklamlar  günümüz teknolojilerinin bizi nereye götürdüğünü sorguluyor.

New York, ABD’de gerçekleştirilen bir TEDx etkinliği için hazırlanan kısa filmler, dünyanın sonunu geleceğin tarihçilerinin ağzından aktarıyor.

Belgesel tarzında hazırlanan filmlerde ‘sosyal medya tarihçileri’ olarak adlandırılan iki kişi, yıkıntılar içerisinden gerçekleştirdikleri sunumlarında, akıllı medeniyetlerin çöküşünü sosyal medya ve Google Glass gibi bugünün teknolojileri ile ilişkilendiriyor.

Kaynak : mediacatonline

 

Article written by Reyhan

Aklımda kırk tilki, kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da yaşam her zaman karışıktır. Bu nedenle hep koşuşturma içerisinde olur insan. Çocukluğumda gazeteci olmak isterdim. Olmadı... Şimdi Blog yazıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.reyhanacikelli.com/ 'da yer alan kişisel sayfamı inceleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web siteniz mobil uyumlu mu