Web siteniz mobil uyumlu mu
bizpoint
reklam

Bizpoint İle Bilgi Alışverişi Daha Keyifli

Bizpoint; şirketlere, kobilere, esnaf ve sanatkârlara yani küçük işletmelerden büyük işletmelere tüm iş dünyasının bir arada bulunduğu bir platformdur. Dişçiden cerrahiye kadar tüm meslek sahiplerinin yanı sıra bireysel kullanıcıların da kendilerine profil oluşturup dâhil olabileceği dijital bir ortamdır.

Bizpoint, firmaların ya da bireysel kullanıcıların ticari ilişkilerini yürütebilecekleri bir web sitesi olduğu gibi herkesin zaman zaman ihtiyaç duyabileceği cafe, restoran ya da dernek, park ve otopark gibi yerleri de bulabileceği bir ortamdır. Turizm ve ihracat konusunda da oldukça tecrübeli olan web sitesi, yurt içi ve yurt dışını kapsayacak yatay bir iş modelini benimsemektedir. Bu demek oluyor ki hem bireysel kullanıcılar hem de iş yerleri ve profesyoneller için 7/24 aktif ve gerçek zamanlı çalışabilecekleri bir platform oluşturulmuştur. İş yerleri ve profesyonellerin yani sıra bireysel kullanıcıların da ihtiyaç duydukları inovatif çözümleri, faydalanabilecekleri fırsatları ve kullanabilecekleri araçları bir arada bulundurur. Entegre iş otomasyonu araçları ile firmaların satış, pazarlama ve tedarik faaliyetlerini artırmaktadırlar. Bireysel kullanıcılar için de yenilikçi fikirler sunmaktadır. Açılan profillerden ihtiyaç sahipleri bilgi alabilir, yorum yapabilir ve hatta ticari ilişkiler oluşturabilirler. Tam otomasyonlu, yorumlar, talepler ve mesajlar ile aktif bir iş akışı sağlamaktadır.  Aktif listeleme ve filtreleme özellikleri ile aradığınız firmanın ya da bireysel bir kullanıcının profilini daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Böylece zamandan tasarruf sağlanmaktadır. Ücretli ve ücretsiz üyelik paketleri ile müşterilerine birçok imkân ve fırsat sunmaktadır. Kullanılacak pakete göre değişen araçlar ile işiniz kolaylaştığı gibi verimliliği de artabilmektedir.

Bizpoint, profesyonel iş yerlerini, firmaları, farklı meslek gruplarından kişileri ve bireysel kullanıcıları tek bir platformda toplamaktadır. İngilizce ve Türkçe olmak üzere iki dilde oluşturulan sistemin yazılımı New York,  diğer her şey Türk yapımıdır. Sistemin global bir oluşum olduğunun kanıtıdır. Türkiye, Asya, Avrupa dâhil her yerden ulaşılabildiği gibi Türkiye’ ye gelen yabancı firma sahiplerinin de tüm cihazlarından istedikleri aramaları yapabildikleri bir web sitesidir. Yurt dışı ve yurt içi tüm firmaların iş ilişkilerinin oluşturulduğu ve hızlı iş akışının sağlanabildiği bir platform olan Bizpoint’ in bireysel ve profesyonel kullanıcılara birçok kolaylığı bulunmaktadır.

Öne çıkarılmış görsel kaynağı: itnetwork.com.tr

Article written by Reyhan

Aklımda kırk tilki, kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da yaşam her zaman karışıktır. Bu nedenle hep koşuşturma içerisinde olur insan. Çocukluğumda gazeteci olmak isterdim. Olmadı... Şimdi Blog yazıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.reyhanacikelli.com/ 'da yer alan kişisel sayfamı inceleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web siteniz mobil uyumlu mu