Web siteniz mobil uyumlu mu
Genel

Steve Jobs’un yerine Ashton Kutcher Geçecek

Milyonlarca kişiyi kendine hayran bırakan teknoloji girişimcisi Steve Jobs’un, ölümünün ardından, bu kez bir filmle anılacak. Jobs’ın hayatını anlatan filmde, Apple’ın CEO’sunun gençliğini, “Two and a Half Men” dizisiyle de tanınan Ashton Kutcher oynayacak.

Geçtiğimiz ekim ayında hayatını kaybeden Apple şirketinin kurucusu Steve Jobs’un hayatı beyaz perdeye taşınıyor. Filmde Steve Jobs’un hipi tarzıyla dikkat çektiği gençlik yıllarını, son aylarda ‘Two end Half Men’ dizisiyle de tanınan Ashton Kutcher canlandıracak.

1 NİSAN ŞAKASI SANILDI
İlk olarak pazar günü Amerikan Variety dergisinin internet sitesinden duyrulan haber, okuyucular tarafından 1 Nisan şakası sanılınca, derginin editörleri haberi doğrulayan bir açıklama yapmak zorunda kaldı. Senaryosu Matt Whiteley tarafından kaleme alınan filmi, Joshua Michael Stern yönetecek.

Filmin, Jobs’un gençlik yıllarını, hippi yaşam tarzından Apple’ın kurucusu olduğu zamana kadar olan dönemi kapsaması bekleniyor.

Çekimlere, Ashton Kutcher’ın oynadığı ‘Two end Half Men’ dizisinin sezon arası verdiği mayıs ayında başlanacak. Apple şirketinin CEO’su Steve Jobs, uzun süren kanser mücadelesinin ardından geçtiğimiz ekim ayında hayatını kaybetmişti.

 

********

referans: ntvmsnbc

Article written by Reyhan

Aklımda kırk tilki, kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da yaşam her zaman karışıktır. Bu nedenle hep koşuşturma içerisinde olur insan. Çocukluğumda gazeteci olmak isterdim. Olmadı... Şimdi Blog yazıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.reyhanacikelli.com/ 'da yer alan kişisel sayfamı inceleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web siteniz mobil uyumlu mu