Web siteniz mobil uyumlu mu
Genel

Markalar Artık İnternette !

Markanın bir değer, bir sermaye,değerinin  milyar dolarlarla ölçülen bir mal varlığı olduğu bilincine varmanız ve onu tescil ile korumanız, ileride telafisi mümkün olmayan zararlara maruz kalmamanız için önemlidir.

Yasal olarak koruma altına almadan gerçekleştireceğiniz markalaşma çalışmaları boşa çekeceğiniz kürek olacaktır! Türkiye’de markalar 556 sayılı Markaları Korunması Hakkında KHK hükümlerine göre korunmaktadır. Markaların 556 Sayılı KHK’ nin etkili korumasından yararlanabilmesi için TESCİLLİ OLMASI ZORUNLUDUR!

Ticaret Ünvanları ve İşletme Adları başka kanunlarla tescilli olsa bile, MARKA OLARAK TESCİL EDİLMEDİKÇE    Koruma altına alınmaz. Bu nedenle TR-Network  olarak,  marka tescilinizi gerçekleştirirken, markanızı şirketinizin itibarını zedeleyecek internet tescillerine karşı koruma amacı ile web desteği sağlıyoruz.

  • Tek Sınıflı Marka Başvurusu
  • 1 Yıllık “alan adı tescili” Tescili
  • 5 adet mail adresi
  • 1 adet yapım aşamasında sayfası
  • Sadece 499 TL.

(Kampanya bedeline Resmi harçlar dâhil değildir.)

 Bu Çok Özel Kampanyamız Hakkında

Ayrıntılı Bilgi İçin; Hemen mail atın!

(bilgi@tr-network.com)

(bilgi@marka-marka.org)

Article written by Reyhan

Aklımda kırk tilki, kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da yaşam her zaman karışıktır. Bu nedenle hep koşuşturma içerisinde olur insan. Çocukluğumda gazeteci olmak isterdim. Olmadı... Şimdi Blog yazıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.reyhanacikelli.com/ 'da yer alan kişisel sayfamı inceleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web siteniz mobil uyumlu mu