Web siteniz mobil uyumlu mu
iPhone 6'ya özel terzilik hizmeti, nasıl mı?
Genel

iPhone 6’ya özel terzilik hizmeti, nasıl mı?

iPhone 6’nın boyutu diğer iPhone‘lardan daha büyük. Bu nedenle kot pantolonların ceplerine sığmıyor.

Apple‘ın yeni kısa süre önce piyasaya sunduğu akıllı telefonlar; iPhone 6 ve iPhone 6 Plus , diğer iPhone modellerine göre oldukça büyük. iPhone 6’nın boyutu, uzunluk ve en olarak 138/67 mm, iPhone 6 Plus’in ise – 158 / 78 mm. hal böyle olunca cep telefonu, ceplere sığmıyor…
Bu nedenle de ünlü kot pantolonu üreticileri, piyasaya sürülen yeni Apple akıllı telefon cihazlarının boyutlarını dikkate alarak ürünlerini yenileme kararı aldı.

Business Insider’ın haberine göre Levi’s, Uniqlo, American Eagle, LL Bean, J Crew ve Lee markaları iPhone 6, iPhone 6 Plus ve benzeri büyük boyutlu akıllı telefon sahiplerine uygun kot pantolonu üretebileceklerini bildirdi.

Kot markaları ürüne göre modellerinde değişiklik yapar mı bilinmez, ancak iPhone 6 ‘ın bu dev boyutu yeni bir iş kolu geliştirdi.

iPhone 6 i.in kot pantolonunuzun cebini genişleten seyyar terzi! Aşağıda izleyeceğiniz videoda insanlar sokak ortasında iPhone 6 telefonlarını ceplerinde taşıyabilmek için kot pantolonlarını çıkartıp, yeni cep diktiriyorlar.

Ne dersiniz siz olsaydınız bunu yapar mıydınız?

Article written by Reyhan

Aklımda kırk tilki, kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da yaşam her zaman karışıktır. Bu nedenle hep koşuşturma içerisinde olur insan. Çocukluğumda gazeteci olmak isterdim. Olmadı... Şimdi Blog yazıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.reyhanacikelli.com/ 'da yer alan kişisel sayfamı inceleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web siteniz mobil uyumlu mu