Web siteniz mobil uyumlu mu
Genel

Harika Bir İpone Kılıf Tasarımı

iPhone kılıfı tasarımlarına bir yenisi daha eklendi. Makine mühendisi Hieu Ngyen tarafından geliştirilen Magnicase, iPhone’un 3,5 inçlik ekranından sıkılan kullanıcılar için oldukça işe yarar bir tasarıma sahip.

Geçtiğimiz yıl satışa sunulan Apple iPhone 4S’in 3,5 inçlik ekranının iPhone 4’ten farklı olmaması birçok kullanıcıyı hayal kırıklığına uğratmıştı. Daha büyük ekrana sahip olması zor görünen ve Android’e geçmek istemeyen kullanıcılar, artık Magnicase’in ürettiği kılıfı kullanarak ekran boyutunu büyütebilecek.

Magnicase, iPhone 4 ve 4S modellerinde ekranın boyutunu 1,5 kat büyüterek 5,3 inç gibi görmenizi sağlıyor. Büyüteç görevi gören bu aksesuarın bir başka işlevi de büyüteç özelliğinin kullanılmadığı durumlarda kendisini masanızda stand olarak kullanabilmeniz. iPhone’u darbelere ve çiziklere karşı da koruyan ürünün 25 dolar gibi bir fiyatla satışa sunulması bekleniyor.

********

Referans: ntvmsnbc

 

Article written by Reyhan

Aklımda kırk tilki, kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor. İstanbul'da büyüdüm. İstanbul'da yaşam her zaman karışıktır. Bu nedenle hep koşuşturma içerisinde olur insan. Çocukluğumda gazeteci olmak isterdim. Olmadı... Şimdi Blog yazıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.reyhanacikelli.com/ 'da yer alan kişisel sayfamı inceleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web siteniz mobil uyumlu mu